YOOtheme

alt

2019 staat voor de deur, een erg belangrijk jaar voor onze club. Volgende zomer verhuizen we immers naar het nieuwe stadion in de Wouwerstraat en verlaten we definitief het oude, vertrouwde Jef Luyten Stadion.  In dat nieuwe stadion beginnen we aan een heel nieuw hoofdstuk in de geschiedenis van onze club.  De aanzet van dat nieuwe hoofdstuk geven we op donderdag 3 januari tijdens de jaarlijkse algemene statutaire vergadering van onze club.  Hoe staan we er voor?  Dat willen we graag verduidelijken, zowel op sportief vlak als op financieel, administratief, bouwkundig vlak en dergelijke meer laten we in onze kaarten kijken.  Iedereen die begaan is met KFC Witgoor Sport is van harte welkom op deze algemene vergadering.  Vanaf 19u00 gaan de deuren van de jeugdkantine open, rond 19u30 vangt de vergadering aan.

Onmiddellijk na afloop van deze algemene vergadering heffen we het glas op het nieuwe jaar en op de toekomst van onze club!  

alt

Laatste 2 resultaten

17-12-2018 14:30
 
KFCW 3 : 1 KFC De Kempen
09-12-2018 14:30
 
KFCW 0 : 3 V.C. Herentals

Volgende wedstrijd

06-01-2019 14:30
 
KSK Branddonk - KFCW

Onze hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner